Kurs Nowe Życie

Kurs Nowe ŻycieData wpisu : Oct 7 , 2016

W dniach 7 – 9 października 2016 odbył się prowadzony przez SNE bł. Pawła VI Diecezji Rzeszowskiej Kurs Nowe Życie. Jest to podstawowy Kurs ewangelizacyjny przekazujący Kerygmat. Miejsce: Dom Diecezjalny TABOR. Rozpoczęcie miało miejsce w piątek o godz. 18:00.

 

Nowe Życie to kurs adresowany do osób chcących doświadczyć spotkania z Bogiem i żywą wiarą. Jeśli uważasz, że Boga nie ma, lub jest tak odległy, że straciłeś go z oczu, to właśnie ten kurs jest dla Ciebie! Możesz tutaj zapoczątkować lub odnowić swoją więź z Jezusem Zmartwychwstałym.

 

Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, podobne do Ciebie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie znajdziesz na nim nudnych kazań czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości. Wszystkie osoby z ekipy najpierw same uczestniczyły w takim kursie i wszystko, co mówią bazuje na ich osobistym doświadczeniu. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

 

 

To wydarzenie już się zakończyło.

 

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać wiadomości o kolejnych terminach organizowanych przez naszą Szkołę kursów.
My też nie lubimy spamu! Obiecujemy, że Twój email nie zostanie nikomu udostępniony.

 

Zapisz się na nasz newsletter

* pola wymagane 

 

nowe-zycie-pazdziernik-2016